Bad Witch

Bad Witch

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Victor Fink ve Joshua Land tarafından yönetilen, James Hennigan tarafından senaryosu yazılan Bad Witch filmi korku ve komedi türündedir. Filmin ana karakteri Xander, kara büyüyü kötüye kullanmasıyla onu felaketten felakete sürükleyen bir cadıdır. Cadılıktan kurtulmaya çalışan Xander, yalnız bir gençle arkadaş olur ve Roland adlı bu gence yardım etmeye karar verir. Chris Kozlowski, Clare Lefebure, James Hennigan, Dom DiMercurio ve Jackson Trent filmin ana karakterlerini canlandırmaktadır.
Türkçe altyazılı sayfalarımızda adının Kötü Cadı olduğunu göreceğiniz filmin giriş sahnesinde bir kazığa bağlı bir adam görülmektedir. Adamın etrafında farklı bir dilde bir şeyler konuşan başka bir adam vardır. Adam elindeki mumu eritip bağlı olan adamın üzerine damlatırken büyüye benzer sözler söyler. Daha sonra küçük bir çocuk babasını ararken biraz önceki olayların olduğu yere gelir. Babasının kazığa bağlı olan adam olduğu ortaya çıkar ve ne yazık ki çok geçtir. Kazığa bağlı olan adamın sadece iskeleti kalmıştır ve kucağında bir kitap vardır. Böylece filmin ana karakteri Xander ortaya çıkar.
Film ardından 20 yıl sonrasına geçer. Xander büyümüş yetişkin bir adam olmuştur ancak ölmüş babasının kucağında bulduğu kitaptan büyü yapmayı öğrenmiş ve bir “cadı” olmuştur. Günlerini sürekli büyü kitapları okuyarak ve kendini geliştirerek geçirmektedir ancak arada sırada arkadaşlarının sevgililerine sarkmaktan da kendini alıkoyamamaktadır. Yine takıldığı kızlardan birinin doğum gününde kızın sevgilisi ile sorun yaşar ve oradan ayrılmadan önce adamı lanetler. Adam eve gittiğinde tüm dişlerinin dökülüp ağzından kanlar boşaldığını görecektir. O gece Xander’in evine birkaç adam gelir ve onu dövüp karnına kesikler atarak ve yakarak “CADI” yazarlar. Görünüşe göre birileri Xander’in yaptıklarından memnun değildir.
Xander bunu anladığında yaşadığı yeri terk eder ve çocukluk arkadaşının yanına döner. Ona cadılığı bıraktığını ve artık normal bir hayat yaşayacağını söyler. Henry buna inanmasa da ona eğer büyü yaparsa kendisini evden kovacağını ayrıca çalışıp kiraya katkıda bulunması gerektiğini söyler. İkili liseden beri arkadaştır ve Xander’in cadı olduğunu birlikte öğrenmişlerdir. Henry cadılığı kendisine de öğretmesini istemiştir ancak Xander cadılığın öğretilmediğini söylese de aslında Henry’nin bunu kaldıramayacağını düşünmüştür. 1 ay önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Bad Witch Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu:

Etiketler:

Yorumlar