Captive

Captive

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Sitemizde sizler için Türkçe altyazısı da hazırlanan ve görüntü kalitesini de arttırmak için 4k film moduna alınan Captive, Savvas Christou tarafından yazılan ve yönetilen ve William Kircher, Tori Kostic, Jolene Andersen Meghan Hanako ve Jairus Carey’in başrollerini paylaştığı, 2021 yapım Amerikan gelirim filmidir.
Erkek arkadaşı ile birlikte ailesinden kaçmak için yola çıkan Lily (Tori Kostic), kamp alanına varmadan çok şey düşündüğü için telefonuna erkek arkadaşı tarafından el koyuluyor. Su aramak için etrafa bakmaya giden erkek arkadaşı Neil(Jairus Carey)’in çok uzun süre gelmemesinden sonra Lily (Tori Kostic) korkuyor ve yardım aramak için etrafta korku içinde koşuyor. Bir ev bulan Lily (Tori Kostic), başına geleceklerden haberdar olmayarak kapıyı çalıp içeriden yardım istiyor. Evan adındaki psikopat adam Lily’yi kendi kızı sanıp ona her türlü yardımı yapmaya dünden razı.
Lily, Evan’da sorun olduğunu anladığı an her şey çok geçti, artık Lily’nin kaçış planları yapmaktan başka çaresi yoktu ama Lily evin içerisinde zaman geçirdikçe olaylar daha da ilginç hale geliyordu. Erkek arkadaşı Lily’yi ararken Evan ile karşılaşıyor ama Evan’ın akıl sağlığı yerine olmadığı için kendisine bir oyun oynandığını sanıyor ve Neil’e hiçbir şey söylemiyor. Lily’nin aklından buradaki yaşamı aslında kendi evindeki yaşamından daha iyi olduğu fikri, bir süre sonra hiç çıkmıyor. Lily eski evinde gördüğü şiddet ve psikolojik baskı onu Evan’a daha çok bağlıyor. Evan’ın, Lily’yi kendi kızı sanmasını kullanan Lily, bir süre sonra olayları normal karşılıyor ve adeta baba kız oluyorlar.
Olayların daha da ilginç hale gelmesi, Evan’ın gerçek kızının (Katherine) onu ziyarete gelmesiyle birlikte başlıyor. Lily, Katherine’nin eve gelmesiyle kendisinin, eski evine gideceğini düşünmesiyle birlikte aklına şeytani düşünceler giriyor. Eski evine dönmek istemeyen Lily kendisinin Evan’ın kızı olduğuna kendisi de ikna olmaya başladığı için olaylar git gide daha tehlikeli bir hal almaya başlıyor. Bakalım Evan’ın gerçek kızının eve dönmesi Evan üzerinde bir etki yaratacak mı? Gerçek Katherine ile sahtesi birbirlerini görecekler mi? 2 ay önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Captive Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: