Feral State

Feral State

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Yönetmenin koltuğunda Jon Carlo’nun oturduğu ve yine aynı şekilde yazarlığını da Jon Carlo’nun yaptığı Feral State, 30 Ekim 2020’de Birleşik Devletler’de yayınlanmıştır. Oyuncular içinde Jaden Piner, AnnaLynne McCord, Ronnie Gene Blevins isimleri bulunmaktadır.
Sitemizde Türkçe altyazılı film izle ve 1080p filmleri sayfalarında izleyebileceğiniz filmde; Monroe ekibinin başı olan Mack Monroe, ekibin her üyesini terk edilmiş olarak bulur, herkes sefildir, grubun ana özelliği budur. Monroe ekibinin özel bir günü vardır; o özel günde ekibin tüm üyeleri, kutsal olduğuna ve ruhu olduğuna inandıkları suya girerler ve Tanrı’ya dua ederler. Monroe ekibinin doğru olan şeyi yaptıklarını düşündükleri şey ise, uyuşturucu, hap ve kokainin çocuklara, dindarlara ve gençlere ulaşmasını engelleyip daha güzel bir dünya oluşturmak amacıyla, uyuşturucunun üretim yerlerini ve laboratuvarlarını yakıp yok ederler ve sahiplerini öldürürler. Böylece dünya daha temiz olacaktır (en azından amaçları ve düşünceleri bu).
Filmin başında Monroe ekibi, bir karavanı basıyor, içindekileri öldürüyor ve sonra da karavanı yakıp kül ediyor. Monroe ekibinden birisi olan Trey, silahlı çatışma sonucunda yaralanıyor. Trey’i hızlı bir şekilde saklanma yerlerine geri götürüp iyileştirme planları kurarlarken, yolda bir kıza çarpıyorlar. Yolda çarptıkları kız ölüme yakın duruma geliyor. Cody, onu da yanlarında götürmeye karar veriyor ve saklanma yerlerine dönüyorlar. Saklanma yerlerine döndüklerinde Mack Monroe, Trey’i yatırır ve iyileştirmeye başlar. Trey’in kısa süren ameliyatından sonra Mack, onun canını büyük derecede sıkacak ve çok kızdıracak bir haber ile karşılaşır. O haber, arabayla çarptıkları kızın yaşıyor bir şekilde saklanma yerlerine getirilmesinden başkası değildir.
Bu sırada Dedektif Ellis ve ekibi, yangın yerini incelerler ve cesetleri adli tıpa yollarlar. Savcılığın “sadece patlamadan kaynaklanan bir kaza” olarak adlandırıp kenara attığı davanın peşini, gözetimi henüz bitmemiş olan Dedektif Ellis asla bırakmaz ve bu davaya bir çözüm bulmaya odaklanır. Bakalım bu olaylar silsilesi hangi noktada son bulacaktır? Bu çetenin amacı gerçekten uyuşturucu ile savaşmak mıdır? Çete üyelerinin içsel dünyaları ve sakladıkları sırlar çetenin geleceğini etkileyecek midir? 1 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Feral State Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: