Framed

Framed

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Framed filmi, Nick Rizzini tarafından yönetilen, hikâyesinin ise yine Nick Rizzini tarafından yazıldığı başrollerinde Thomas Law, Lottie Armor, Sarah Borlondo, Edmund Kingsley, Pasquale Esposito gibi isimlerin yer aldığı bir romantik/ gizem filmidir.
Sitemiz üzerinden 1080p izleme seçeneğiyle ya da Türkçe altyazılı haliyle izleyebileceğiniz bu gizem filminin konusu, Thomas Law tarafından canlandırılan Karl karakterinin, nişanlısı tarafından kısa süre önce aldatılması ve terk edilmesinden sonra yaşadığı bunalımı anlatır. Karl, sıradan bir işte sıradan bir hayat yaşamakta, nişanlısının yaşattığı kalp kırıklığı sebebiyle depresif bir hayat yaşamaktadır. Onu hayata biraz bağlamayı başaran yakın arkadaşı, Lottie Armor tarafından canlandırılan Virginia karakteridir. Virginia, Karl’ın çektiği acılardan sonra kendine gelmesini ve hayatına çeki düzen vermesini istiyordur.
Karl, sonunda kendini yeniden hayata bağlayabileceğini düşündüğü fotoğrafçılık hobisine atılmaya karar verir. Eskiden babası tarafından ona aşılanmış olan fotoğrafçılık hobisi, Karl’ı eskiden uzun süre meşgul etmiş ancak sonrasında bir süre bu hobisini ihmal etmiştir. Yakın zamanda bir sergi olacağını kendisine gelen e-postayla öğrenen Karl, babasının ekipmanını bulur ve eğer bu sergiyi kazanabilirse kariyerine sevdiği bir iş olan fotoğrafçılık ile devam edebilecektir. Karl, önüne bakabilmek için bazı şeyleri geride bırakması gerektiğini düşünüp işinden ayrılır. Hayatına kısa sürede düzen vermeye başlayıp hedefine odaklanan Karl, ne kadar seviyor olsa da fotoğrafçılıkta hala amatördür ve henüz sergide uyumlu gözükecek bir temaya karar verememiştir.
Günün birinde pencereden dışarıya baktığı sırada Karl, Sarah Borlondo tarafından canlandırılan karşı komşusunun pencere önündeki güzelliğine şahit olunca, masum bir istekle sergisinde kullanacağı temanın, bu kadın olabileceğini ve böylelikle insanlara buradan güzel bir hikâye çıkarabileceğini düşünür. Ancak Karl, kendini farkında olmadan bir entrikanın içine ve geri çıkamayacağı bir belaya sokmaktadır ve kısa süre sonra verdiği kararlardan fazlasıyla pişman olmak üzeredir.
Gizem ve entrikaların güzelce işlendiği bu İngiliz romantizm filmini, sitemiz üzerinden istediğiniz görüntü kalitesiyle izleyip bu ilgi çekici hikâyeye yakından şahit olabilirsiniz. 2 ay önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Framed Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: