Jakob's Wife

Jakob’s Wife

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Travis Stevens’ın yönetmenliğini yaptığı ve Kathy Charles ve Mark Steensland ile birlikte senaryosunu kaleme aldığı ve sitemiz tarafındna sizler için Türkçe altyazısı hazırlanmış olan ve beğeninize 4k film izle alternatifiyle de sunulan Jakob’s Wife bir korku filmidir. Barbara Crampton, Bonnia Aarons, Sarah Lind, Larry Fessenden ve Nyisha Bell filmin başlıca karakterlerini canlandıran oyuncular arasında bulunmaktadır. Filmde küçük bir kasabanın baş rahibi ile evli olan Anne, son 30 yıldır hayatının küçüldüğünü hissetmektedir. “Efendi” ile karşılaşmak ona yeni bir güç duygusu ve daha cesur yaşamak için bir iştah getirir. Bununla birlikte, bu değişiklik birkaç cinayetle birlikte gelecektir.
Bir vampir, Papaz Jakob Fedder’in kilise ayininden eve yürüyen genç Amelia Humphries’e saldırır. Ertesi gün Şerif Mike Hess, Jakob ve mutsuz ev kadını Anne ile Amelia’nın ortadan kaybolmasıyla ilgili bir soruşturma geçirir çünkü onu son gören insanların arasında onlar da vardır.
Bir akşam yemeği sohbeti sırasında Jakob, kardeşi Bob ve Bob’un karısı Carol, Amelia’nın bir erkek arkadaşıyla kaçtığını tahmin eder. Her zamanki sessizliğini bozan Anne, alkolik annesini terk etmeyeceğini iddia ederek Amelia’yı savunmak için araya girer.
Anne, başarılı tasarım firması ile eski bir yerdeki perakende restorasyon projesini yürütmek üzere şehre dönen eski sevgilisi Tom Low ile buluşmaya eski çırçır fabrikasına gider. Tom, Anne’ye maceracı olduğu için bir papazla evlendiğini görünce şaşırdığını söyler. Anne, Tom kasabadan ayrıldıktan sonra Jakob ve kilisesinin annesinin ölümünün ardından onu rahatlatmak için orada olduklarını açıklar.
Anne ve Tom sonrasında öpüşür. Anne, Jakob’a sadakatsizlik edemeyeceğini söyleyerek romantik etkileşimi sona erdirir. Anne ve Tom, değirmenin içindeki tahta kasalardan gelen sesleri duyar. Bir sandıktan bir fare sürüsü çıkarak Tom’u yer. Ve o sırada “efendi” vampir, Anne’ye saldırır.
Anne eve döner. Zamanla Anne daha cesur davranmaya başlar ve bu da Jakob’un aile içindeki yerini alt üst eder. Anne, artan kana susamışlığını doyurmak için bir kasaptan inek kanı satın alır. Ancak, onu içmek Anne’nin kusmasına neden olur.
Jakob, Bob’a, Anne’nin, Tom’la buluştuğundan beri eskisi gibi olmadığını söyler. Bob, bir ilişkisi olduğundan şüphelendiğinde, Bob, Jakob’un doğrudan Tom’la yüzleşmesini önerir. 2 ay önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Jakob’s Wife Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: