My True Fairytale

My True Fairytale

Bu filme oy vermek ister misiniz?

My True Fairytale veya Türkçe olarak bahsetmek gerekirse bizim dilimizde Benim Masalım isimli dram, gizem ve gerilim filmi ilk kez 20 Mart 2021 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri ülkesinde düzenlenmekte olan Cinequest Film Festivalinde ekranlara yansıyarak tüm sinema severlerle ilk kez buluşmuş ve izleyenlerin beğenisine sunulmuştur.
Filmin yönetmenlik koltuğuna bakıldığında karşımıza çıkan isim ise D. Mitry olmakta. D. Mitry, filmin yönetmenliğini yaparken aynı zamanda filmin senaristliğini de yapmıştır. Ayrıca filmin oyuncu kadrosuna da bir bakmak gerekirse, karşımıza Emma Kennedy, BJ Mitchell ve Morgan Lindholm gibi isimler çıkmakta.
Türkçe altyazılı filmler kuşağıma dram, gizem ve gerilimi bir arada sevenlere özel olarak eklemiş olduğumuz filmde; Amerika’da bir grup gencin arabalarıyla gezerek eğlendiği bir sahne izleyicilerini karşılıyor. Bir arabaya binerek yolculuğa çıkan 4 genç arkadaş, şarkı söyleyerek, gülüp, eğlenerek bir yolculuk geçirmektedir. Ancak bu yolculuk kısa süre sonra yerini oldukça kötü ve hüzünlü bir sahneye bırakır. 4 arkadaş, çıktıkları bu araba yolculuğu sırasında yanlış bir viraj almış ve yoldan çıkıp, şarampolden aşağı bir göletin içine yuvarlanmışlardır. Görünen durum oldukça kritiktir, kazadan sağ kurtulanlar olduğu gibi, iki kişinin de kayıp olduğu talihsiz bir olay gelmiştir gençlerin başlarına. Aileleri oldukça korkan ve evlatları için ağlayan çocuklar da psikolojik olarak zor bir duruma girmiştir zira kazadan kurtulanlar, kaybolan arkadaşları için oldukça üzgün durumdadır.
Angie Goodwin isimli genç kıza odaklanıyor bu hikâye. Angie Goodwin isimli genç kızın üzerinden, Angie ve onun arkadaşlarının hayatları gözler önüne geliyor. Angie Goodwin, her zaman bir hayalle yaşamış bir genç kızdır, süper kahraman olup, insanların hayatlarını hatta dünyayı kurtarmak istemiştir. Bu kazadan sonra, Angie Goodwin’in aradığı fırsat ayağına gelmiştir, Angie Goodwin, kazadan sonra, çocukluğundan beri hayalini kurduğu süper kahramanlık seviyesine artık çok yakındır ve önüne gelen bu şansı en iyi şekilde değerlendirecektir.
Kayıp olan Sarah ve Angie’yi arama ve kurtarma çalışmaları sürerken, bir yandan da bu çocukların yaşadıkları sorunlar ve aile yapıları ekranlara geliyor. Kimi zaman güldüren, kimi zaman ise ağlatan bu yapım, bir yandan kaybolan gençler için olan arayışı, bir yandan da geride kalan hayatları mercek altına alıyor. 2 ay önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

My True Fairytale Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: