Plan B

Plan B

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Natalie Morales tarafından yönetilen ve Joshua Levy ile Prathiksha Srinivasan tarafından kaleme alınan Plan B bir komedi filmidir. Filmde üzücü ve tuhaf geçen bir ilk cinsel birliktelik sonrası bir ertesi gün hapı arayışına çıkan genç bir kızın hikâyesi anlatılmaktadır. Kuhoo Verma, Michael Provost, Myha’la Herrol ve Victoria Moroles filmin ana karakterlerini canlandıran oyuncular arasında bulunmaktadır.
Türkçe altyazısı ile sizlerle olacak filmde; Sunny (Kuhoo Verma) emlakçı annesi Rosie (Jolly Abraham) tarafından yetiştirilen genç bir Güney Asyalı kızdır. Lupe (Victoria Moroles) Sunny’nin en yakın arkadaşıdır ve bir rahip olan babasıyla ılımlı bir ailede çocukluk yaşamaktadır.
Sunny mükemmel olmayı ve annesi Rosie’yi (Jolly Abraham) gururlandırmayı hedefleyen, ancak cinselliğe olan merakı ile zar zor mücadele eden heteroseksüel bir lise öğrencisidir. Yaşıtlarına göre olgun bir cinsel uyanış elde etmek istemektedir. En iyi arkadaşı kötü kız ünü ile tanınan Lupe’dir (Victoria Moroles). Lupe aynı zamanda dul ve yerel papaz olan Pedro’nun (Jacob Vargas) kızıdır. Sunny’nin annesi gece şehir dışında olduğunda kızlar parti vermeye karar verir. Ergen ve bakire kabuklarından kurtulmak amacıyla her ikisi de âşık oldukları insanı partiye davet ederler. Lupe’nin davet ettiği arkadaşı partiye gelemeyince işler plana göre gitmez ve Sunny’nin bu akşamki kavalyesi Hunter (Michael Provost) başka bir kızla partiden gider. Kalbi kırık ve terk edilmiş hisseden Sunny, banyosuna çekilir ve yalnız olmadığını fark eder. Kyle (Mason Cook), arkadaş canlısı bir inek öğrencidir ama abartılı kilise çalışanı kişiliği, ürkütücü ve rahatsız edici bir havaya girmiştir ve sonunda onu banyoda saklanmaya zorlar. Çaresizlik anlarında kısa, karşılıklı bir bağlantı hisseden ikili, tüm kaygılarını pencereden dışarı atar ve bir anda birlikte olmaya başlarlar.
Ertesi sabah, Sunny tuvalete gittiğinde gece kullandıkları prezervatifin hala içerisinde olduğunu fark eder. Cinsel birlikteliğin başlangıçta düşünüldüğü kadar güvenli gitmediğini ve en kısa zamanda bir B Planı (ertesi gün hapı) hapına ihtiyacı olduğunu düşünen kızlar, Sunny için bu görevi yerine getirmeye kararlıdır. Yerel bir eczanede satıcının “dini inançlarına” karşı geldiği gerekçesiyle geri çevrildikten sonra, bu avları durdurulur. En yakın Planlı Ebeveynlik tesisinin birkaç saat uzaklıkta olduğunu fark eden kızlar, Sunny’nın annesinin arabasına biner ve yola çıkarlar. 2 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Plan B Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: