Riders of Justice – Retfærdighedens ryttere

Riders of Justice – Retfærdighedens ryttere

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Anders Thomas Jensen’in yönetmenliğini yaptığı ve Nikolaj Arcel ile birlikte senaryosunu kaleme aldığı Riders of Justice bir aksiyon, dram ve komedi filmidir.
4k filmlerimizin arasında eklemiş olduğumuz filmin konusunun detaylarına bakacak olursak; Mathilde’nin annesi bir tren kazasında hayatını kaybeder ve Afganistan’da bir asker olan babası Markus, bu durum ile yıkılmış olan kızını teselli etmek için eve geri dönmek zorunda kalır. Mathilde ve Markus, olayın üzüntüsü ile yüzleşmekte zorlanır ve bu baba kız arasında sorunlar çıkmasına neden olur. Bu sırada, Markus’a, Markus’un karısıyla aynı trende olan Otto adında bir adam gelir ve ona tren kazasının sadece bir kaza olmadığını ve Riders of Justice motosiklet çetesinin dâhil olduğu bir olaya karşı ifade vermek üzere olan önemli bir tanığı ortadan kaldırmak için planlanmış bir cinayet olduğunu söyler.
Grup, Otto’nun arkadaşları Lennart ve Emmenthaler’in yardımıyla, kazadan birkaç saniye önce trenden ayrılan şüpheli bir adamı Riders of Justice çetesinin liderinin kardeşi olduğunu belirler. Grup, kaza hakkında bilgi almak ve onu sorgulamak amacıyla adamın evine gider, ancak Markus kontrolünü kaybeder ve onu bir anlık öfkeyle öldürür. Lennart kanıtları ortadan kaldırır ve Bodashka adında genç bir Ukraynalı çocukla karşılaşır. Riders of Justice, bilgi almak için Bodashka’yı sorgular ve bu Emmenthaler’ın kimliğinin ortaya çıkmasına yol açar. Riders of Justice gruba ateş etmeye çalışır, ancak Markus saldırganları öldürmeyi ve Bodashka’yı kurtarmayı başarır. Mathilde babasının grubunun toplantılarından birini keşfeder ve Lennart bunların Markus’a yaşadıklarını atlatması için yardım etmeye çalıştıkları bir terapi grubu olduğunu söyler.
Topluluk, Riders of Justice’e bir vurgun yapmaya daha hazırlarken Bodashka, şüpheli adamın trende olmadığını açıklar. Lennart ve Otto, Emmenthaler’i bir yüz tanıma sonucunu kabul etmeye ikna etmişlerdi ve şüpheli adam aslında Mısırlı bir turistti, yani Riders of Justice’e karşı yaptıkları saldırıları yanlışlıkla yapıldı ve dayandıkları kanıt basit bir tesadüftü. Bunu öğrenen Markus, öfke ve hayal kırıklığı içinde yıkılır ve ağlamaya başlar. Ertesi gün Riders, Mathilde’in erkek arkadaşının paylaştığı sosyal medya bağlantılarını takip eder ve Markus’un evinde gruba saldırır. 2 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Riders of Justice – Retfærdighedens ryttere Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: