Things Heard & Seen

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Amanda Seyfried, James Nortan ve Natali Dyer’ın başrollerini paylaştıkları, Shari Springer Berman ile Robert Pulcini’nin yönetmenliğini üstlenmiş oldukları, Bermen ve Elizabeth Brundage’in ise senaryosunu hazırlamış oldukları Things Heard & Seen filminin imdb puanı 5.4 olarak sabitlenmiştir.
Korku, dram ve gizem kategorilerimizde, 4k film izle seçeneğinde ve Türkçe altyazılı sunumuyla sizleri bekleyen ve Elizabeth Brundage’in romanında beyaz perdeye uyarlaması yapılan Herşey Yok Olur filminde; Catherine ile George, Manhattan’da yaşayan genç ve evli bir çifttir. Catherine için hayat Manhattan’da oldukça iyi giderken George taşınmak istediğini söyler. Catherine her ne kadar George’un bu fikrinden hiç hoşlanmasa da eşi için bunu kabul etmek zorunda kalır.
George’un taşınmayı istediği yer oldukça garip bir yerdir. Manhattan gibi büyük bir şehirden Hudson vadisi gibi küçük bir kasabaya taşınan genç çift buradaki yeni hayatlarına alışmaya çalışmaktalardır. Ancak Catherine ve George için bu yeni vadi ve taşındıkları bu yeni ev, zaten sallantıda olan evlilikleri için hiç de iyi gelmemeye başlamıştır. Genç çiftin evlilikleri burada giderek bir çıkmaza doğru sürüklenirken, bu yeni eski ve oldukça tuhaf ve gizemli bir tarihe sahip olan yeni evleri Catherine için iyice bunaltıcı gelmeye başlamıştır.
Bu yeni eve taşındıktan sonra George tamamen çekilmez bir adam halini alır. Bu yüzden de Catherine içinde yaşadıkları evin hiç de normal olmadığı düşünmeye başlar ve evin gerçek tarihini araştırmaya karar verir. Araştırması derinleştikçe Catherine eşinin hiç de düşündüğü gibi masum bir adam olmadığını, kendisinden büyük bir sırrı sakladığını ve evin korkunç tarihi ile bir bağlantısı olduğunu ortaya çıkarmaya başlar.
Catherine sırları deştikçe iyice gerilen George, Catherine için yavaş yavaş bir tehlike olmaya başlayacaktır! Catherine evin gerçek sırrını ortaya çıkarabilecek midir? George’u bu kadar kısa sürede dengesiz bir adam haline getiren sırrı ne olabilir? George bu eve taşınmayı isterken acaba bu fikrinin altında günahkâr bazı planlarımı taşıyordu? Catherine her şeye rağmen evliliğini kurtarabilecek midir? 1 ay önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Things Heard & Seen Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu:

Etiketler:

Yorumlar